KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12804504
nr 1280 4504
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Akvarell, "Dam i krinolin", år 1913. Signerad, 29x23 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 20:51:28
7/10 13:38:29
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman